Hettich ČR k.s.
Jihlavská 3
591 01 Žďár nad Sázavou
Česká republika

Tel. (+420) 566 692 100
Fax (+420) 566 692 123

hettich@hettich.cz
www.hettich.cz

Hettich - Celoživotní garance

Celoživotní garance kvality

Společnost Hettich ČR k.s. (dále jen "Hettich") poskytuje prvnímu registrovanému majiteli nábytku se zabudovanými výrobky značky Hettich celoživotní garanci kvality na vady, a to po celou dobu, po kterou bude první majitel vlastnit nábytek se zabudovanými výrobky značky Hettich.

Tato celoživotní garance kvality se vztahuje na následující výrobky značky Hettich: nábytkové úchytky, nábytkové závěsy, kování pro výklopná a sklopná dvířka, kování pro skládané a posuvné nábytkové dveře, výsuvy pro dřevěné a ocelové zásuvky, ocelové zásuvkové bočnice, spojovací kování.

Tato celoživotní garance kvality platí pro prvního majitele nábytku se zabudovanými výrobky značky Hettich, který se zaregistruje prostřednictvím formuláře na internetové adrese www.hettich.cz/garance.

Nároky z  celoživotní garance kvality lze uplatnit až po uplynutí záruční doby, jak je stanovena v občanském zákoníku v platném znění.

První registrovaný majitel nábytku se zabudovanými výrobky značky Hettich má z titulu celoživotní garance kvality právo na výměnu vadného výrobku Hettich za bezvadný.

Celoživotní garance kvality se nevztahuje na náklady spojené s demontáží vadného výrobku Hettich ani na náklady na montáž nebo instalaci náhradního výrobku.

Celoživotní garance kvality se nevztahuje na ty výrobky Hettich, které byly nesprávně namontovány či instalovány, nebo které byly vystaveny vyššímu než výrobcem definovanému maximálnímu zatížení a nebo které byly nesprávně použity nebo které byly použity pro jiné účely, než pro které byly společností Hettich určeny.

Pro případ, že se na výrobku Hettich vyskytne vada a společnost Hettich poskytne prvnímu majiteli nábytku v souladu s jeho celoživotní garancí kvality náhradní výrobek Hettich, nevztahuje se celoživotní garance kvality na vady vzniklé v důsledku vadné montáže náhradního výrobku Hettich, ani na náklady spojené s demontáží a montáží či instalací náhradního výrobku Hettich.